Uudised

Nüüd ka Tallinnas

Alates 05.08.2020 alustab MGI studio teenuste pakkumisega ka Tallinnas.

Ole esimeste seas, kes broneerib endale aja!

Uus makseviis

Alates 01.10.2020 muutub MGI studio OÜ hinnakiri. Lisaks pakub MGI studio uut makseviisi „Maksa hiljem“, mis võimaldab protseduurile tulla, mil iganes soovite, sest nüüd saate ise valida, kas tasute koheselt, 30 PÄEVA HILJEM või kuni kolmes VÕRDSES kuumakse osas!

Tee heategu

MGI studio soovib anda enda panuse aidata päästa igas eas naiste elusid!

Ostes vahemikus 11.12.2020-10.01.2021 MGI studio 50€ kinkekaardi, annetab MGI studio iga kaardi ostult 20% Eesti Vähiliidu mammograafiabussi 3D mammograafi ostu toetuseks.

Üleskutse

Ettevõtjana, iluteenuste osutajana, tühistan/lükkan edasi täna, 08.03.2021, raske südamega pikaajalisi broneeringuid ning võtan julguse rääkida sama valdkonna inimeste eest, et lõpetada see kriis (tsiteerides Indrek Kasela`d – see ei ole kriis- see on katastroof).

Uus asukoht Tallinnas

Hea meel on teatada, et MGI studio on alustanud koostööd Kaja Seppeli ja German Pinelis poolt loodud ilustuudio-koolituskeskuse HairEd studio`ga, millest tulenevalt on muutunud Tallinnas teenuste osutamise asukoht.

Uueks aadressiks on Tartu maantee 80, 3A korrus.

Lähen lapsehoolduspuhkusele

Seoses lapsehoolduspuhkusele minekuga, tutvuge infoga, mis puudutab protseduure, korrektsioone ja uuendamisi.

Ärge muretsege – keegi ei pea endale uut meistrit otsima, kui leida endale sobiv aeg veel enne 01.11.2022.

 

Uus püsimeigi meister

Mul on hea meel teatada, et MGI studioga on liitunud püsimeigi meister Julia. Julia on pärit Ukrainast ning omab 4-aastast püsimeigi kogemust. Tema käekiri on loomulik, mis ühtib MGI studio seni pakutud käekirjaga.
Julia juurde aja broneerimiseks kirjutage info@mgistudio.ee.

Töökuulutus õde/kosmetoloog

Kui tunned, et Sinu kirg on hoolitseda naha välimuse eest, muutes inimesi seeläbi õnnelikumaks ning enesekindlamaks, siis kutsun Sind liituma MGI studio meeskonnaga.