Jagame kõikidele klientidele kingitusi

“Käes on aasta imeliseim aeg, mis toob päevadesse rohkem sära, armasust ja naeru. Soovime oma meeskonnaga, et iga meie klient tunneks end erilisena stuudiosse saabudes ja lahkudes ning sellest tulenevalt oleme enda poolt lisamas kõikidele klientidele kaasa kingituse jõulusoovide ja kompromissitute ilutoodetega.”

Jagame kingitusi

Kuni detsebrikuu lõpuni jagame kõikidele meie stuudiot külastanutele kingitusi, kuhu oleme lisanud jõulusoovid koos kompromissitute MGI Beauty e-poe toodetega. Kingikoti väärtus kuni 100 €.

Ilunautlejate lemmik protseduur

Nanotehnoloogia abil teostatav antioksüdante ravi astaksantiini ja feruulhappega, mille teostamisel kasutatakse tipptasemel nanoosakeste tehnoloogiat, mis võimaldab toimeained kiiremini ja tõhusamalt epidermisesse kanda. Nanoemulsioon võimaldab ainete vabanemist järk-järgult, kontrollitult, mis annab parema nahahoolduse ja pikendab raviprotseduuride efektiivsust.

Ei tea, mida kinkida?

MGI studio kinkekaart on unikaalne võimalus üllatada kingisaajat ning kinkida talle püsivat ilu.

Valmista nahk ette pidude hooajaks

Selleks, et pidude hooajaks oleks teie nahk maksimaalselt ette valmistatud ning et ka aastavahetuse jumestus saavutaks oma parima efekti peaksite kindlasti enne nägu koorima. Kiireim ja parim võimalusel selleks on happekoorimine. Meie stuudios on teil võimalus valida endale sobiv protseduur sobiva happega. Broneeri aeg juba täna ONLINE´IS.