Endla Vaher

Fitnessiprintsess, akrobaat ja tsirkuseartist

Kulmude püsimeik

“Minu päev algab trenniga ja see tähendab, et ma hommikuti ennast ei meigi. Ainuke erand on mu kulmud, sest need on loomulikult väga heledad ja ilma nende värvimiseta ma naljalt välja ei lähe. Püsimeik on ideaalne lahendus, kuna nüüd ei pea ma oma kulmude pärast muretsema. Nüüd saan rahus trenni teha ilma, et kulmu värv higistades maha tuleks. Samuti meeldib mulle mõte, et suvel või soojamaareisidel ei pea ma enam oma kulme värvima, sest need on mul juba ärgates olemas. Saan olla meigivabalt meigitud. Protseduur ise oli väga mugav ning tulemus on väga loomulik. Olen väga rahul Helena tööga!”

Kirjelda enda igapäevaseid ilurituaale?

Igapäevaselt ma meiki väga palju ei kasuta, aga kulmud on üks asi, mida ma alati enne püsimeiki värvisin.

Miks otsustasid püsimeigi kasuks?

See on väga lihtne ja mugav, eriti kui sa ei taha iga päev ennast meikida. See näeb isegi loomulikum välja kui tavaline kulmumeik.

Miks valisid just MGI studio enda püsiva ilu eest hoolitsema?

Helena on nii professionaalne ja armas. Teda on lihtne usaldada ja tema tehtud tööd on väga ilusad ning täpsed.

Millised protseduurid teostasid?

Protseduuridest teostasin kulmude püsimeigi.

Kas protseduur oli valulik?

Protseduuri ajal tundsin kerget valu, kuid mulle see kerge valu isegi meeldis. Tuimestav geel aitab muidugi seda valu leevendada, et ei ole ebamugav protseduuri vältel.

Kuidas paranes pigmenteeritud piirkond?

Paranemine käis minu nahal päris kiirelt ja ausalt öeldes ma väga sellele tähelepanu ei pööranudki. See ei häirinud mind üldse.

Kuidas jäid rahule lõpptulemusega?

Olen nii õnnelik ja rahul, et Helena juurde sattusin. Tihti saan kulmude kohta häid komplimente ja nägu on hommikul peeglisse vaadates kohe säravam.

Kas plaanid teostada ka teisi protseduure?

Olen mõelnud huulte püsimeikimisele, kuid pole veel selleni jõudnud.

Kirjelda naist kellele soovitaksid püsimeiki?

Sportlikule, kiire elustiiliga naisele, kellel ei ole aega alati enda meigi pärast muretseda. Samuti naisele, kellel on heledad kulmud. See on lihtsalt igapäevaselt nii palju mugavam.