Püsimeik

Konsultatsioon

Eraldiseisev konsultatsioon on mõeldud neile, kellel on tekkinud huvi püsimeigi tegemise vastu, ent puudub täielik kindlustunne see samm ette võtta. Personaalse konsultatsiooni käigus selgitan välja, millised on kliendi vajadused, analüüsin kliendi ainulaadseid näojooni ja leian üheskoos kliendiga parima võimaliku lahenduse nende täitmiseks.

Tutvu lähemalt
Kulmude püsimeigi protseduur

Kulmukuju valitakse individuaalselt ning enne protseduuri teostamist viiakse läbi põhjalik konsultatsioon, mille käigus valitakse välja sobiv värvitoon, kuju, vorm ning stiil vastavalt kliendi anatoomilistele omadustele, näokujule ja ootustele, mis muudab protseduuri ning lõpptulemuse originaalseks vastavalt igale kliendile.

Tutvu lähemalt
Silmade püsimeik

Kujutlege perfektselt ning püsivalt kontuuritud silmi, mis lisab neile definitsiooni, muutes need avatuks ning ripsmed visuaalselt tihedamaks! Perfektset ning püsivat kontuuri on võimalik joonistada nii nähtamatu ja loomuliku efekti kui ka traditsioonilise lainerjoone või glamuurselt hajutatud efekti saavutamiseks. Kontuuri silmadele valin üheskoos kliendiga.

Tutvu lähemalt
Huulte püsimeik

Huulte püsimeik võimaldab taastada huulte kontuuri, ühtlustada nende pigmentatsiooni, lisada volüümi, parandada asümmeetriat, katta arme jne, mille saavutamiseks kasutan täielikku värviga katmise, varjutamise, täidlaste huulte efekti, kontuurimise või hajutatud akvarell efekti tehnikat.

Tutvu lähemalt
Korrektsioon

Püsimeigi kvaliteetne tulemus saavutatakse üldiselt naha pigmenteerimise 2 – 3 protseduuriga, kus protseduuride vaheline intervall jääb 1,5 – 2 kuu vahele. Nende protseduuridega saavutatakse pigmendi ühtlasem jaotumine nahal, täpsem vastavus soovitavale värvusele ja püsivam tulemus.

Tutvu lähemalt