Klientide tagasiside

Marge

Soovin Sind veel kord tänada imeilusate kulmude eest. Olen väga tänulik ja õnnelik. Mitmed minu tuttavad on ilusaid komplimente öelnud.

Mariliis

Tänaseks on huultelt ja kulmudelt koorik maha tulnud. Huuled on ilusad roosad, just sellised nagu mulle meeldivad ja kulmud on ka pruunid. Nii õnnelik, suur aitäh!

Egle

Tahan Sind uuesti tänada, et sa selline kulmuvõlur oled! Olen selle 7 päeva jooksul mustmiljon komplimenti saanud, kuigi lippan ilma meigita ringi (veits ripsmetušši ainult peal), sest ei viitsi mässata nende uute – õrnade – paranevate kulmude lähedal igasuguste kreemide ja puudritega. Aga ilus kulmukaar teeb ise näo pähe. Tänan Sind!

Kersti

Minu kulmude protseduur möödus täiesti valutult ning taastumine samuti! Olen ääretult tänulik, et hommikul ärgates on mul koheselt “kulmud näos”, sest minu meigi rutiinis olid kulmud just need, mille perfektseks saamine võttis kõige enam aega ning vahel ajanappuses lahkusin toast siiski selliselt, et täna on täiesti “bad brow day” ning ei tundnud ennast üldse enesekindlalt. Nüüd aga ei ole seda muret tundnud juba pool aastat!

Eva

Helena on oma töös ülitäpne ja professionaalne ning oskab anda väga häid soovitusi, et püsimeik aitaks tuua esile just sinu parimaid omadusi. Parim püsimeikar Tartus, kelle juures olen käinud ja lähen ka tulevikus kindlasti tema juurde.

Marleen

Ma olen kulmude mega rahul! Aitäh veel kord! See kuju sobib mulle ka palju paremini, olen saanud palju kiidusõnu. Ka valitud pigment on parem, kui see, mis ennem ning mulle väga meeldib tulemus.