Helena Tennokese

Helena Tennokese

MGI studio asutaja & püsimeigi kunstnik

Minu huvi iluvaldkonna vastu algas juba varajases nooruses, millest lähtuvalt astusin 2008. aastal Eesti Esimesse Erakosmeetikakooli, omandamaks seal kosmeetiku eriala. Tulenevalt veel teisestki huvist, olen aga teaduskraadi omandanud õigusteaduse erialal ning töötanud ligi kümme aastat juhtivatel ametitel nii finantsvaldkonnas, rahvusvaheliselt tunnustatud kauplemisteenuste osutaja Admiral Markets AS, Eesti piirkonnajuhina kui ka iluvaldkonnas, Põhjamaade suurima professionaalse ilukaubamaja Tradehouse OÜ, ekspordi- ja müügijuhina.

Loomingulisus ja oskus seda väljendada, on minuga alati kaasas käinud ning seda nii jumestamise kui ka maalimise näol, millest lähtuvalt otsustasin siduda oma suurimad kired ning pühenduda püsimeigikunstile.

Püsimeigikunstniku ja ettevõtjana jagan suurt vastutust MGI stuudios pakutavate teenuste ja nende tulemuste eest, aidates igal kliendil end igapäevaselt tunda enesekindlana, muutes nende väljanägemise täiuslikuks.

Minu püsimeigi käekiri on loomulik ning elegantse aktsendiga, rõhutades individuaalselt kliendi näojooni ning sobides ka kõige nõudlikumale maitsele. Olen oma oskused omandanud OMG Universe by Oksana Martynenko käe all, läbides personaalsed koolitused ning saades kaasa kõik tema tipptasemel teadmised. Oma töö tegemiseks kasutan maailma mikropigmentatsiooni lipulaevaks saanud pigmenteerimismasinat Xion S Spectra, mis võimaldab kasutada kõiki vajalikke tehnikaid loomuliku tulemuse saavutamiseks ning OMG pigmente, mis ei muuda ajaga oma värvi.

MGI stuudios saate olla kindlad, et olete kõrgelt kvalifitseeritud püsimegi kunstniku kätes ning seetõttu avaldan regulaarselt oma teostatud loomingust pilte ning jagan klientide tagasisidet.

Mul on hea meel kohata Teid MGI studio by Helena kodulehel tundmaks huvi minu teenuste vastu.

Kohtumiseni stuudios!