Ootan oma peagi avatava uue stuudioga liituma õde/kosmetoloogi

Kui tunned, et Sinu kirg on hoolitseda naha välimuse eest, muutes inimesi seeläbi õnnelikumaks ning enesekindlamaks, siis kutsun Sind liituma MGI studio meeskonnaga.

 

Ootan Sinult kosmetoloogia alast ja/või meditsiinilist haridust, eelnevat töökogemust ilumeditsiini- ja/või kosmeetika valdkonnas, kasuks tulevad erialaselt läbitud kursused.

 

Sinu tööülesanneteks on kogemusest lähtuvalt erinevate näo- ja kehahooldus ning iluravi protseduuride läbiviimine, klientide konsulteerimine, professionaalne klienditeenindus ja -suhtlus, aktiivne meeskonnatöö, kaasamõtlemine ning enda panuse lisamine turundusse, personalitöösse ja stuudio arengusse, kasuks tulevad laser-, aparaat- ja süsteprotseduurid.

 

MGI studio pakub Sulle omalt poolt uut ja moodsat töökeskkonda kesklinnas, täiendõpet ja koolitusi brändile, mis on uus Eesti turul, toetavat meeskonda, ettevõttesiseseid soodustusi, paindlikku tööaega ning oma valdkonna keskmisest kõrgemat töötasu.

 

Kui soovid ennast arendada iluvaldkonnas ja olla oma ala parim pakkudes klientidele kompromissituid lahendusi, siis ootan Sinu CV-d koos tutvustava video või motivatsioonikirjaga aadressil info@mgistudio.ee.