Grit Šadeiko

Mitmevõistleja

Ripsmete vaheline täitmine, kulmude püsimeik

“Minu paranemine läks valutult ning isegi ei tundnud, et peaks jääkuubikuid välja otsima või vatti märjaks tegema. Väga, väga õrnalt olid minu silmad peale ripsmete vahelise täitmise protseduuri järgmisel hommikul paistes, aga seda ei pannud tähelegi. Lõpuks on hea võimalus ka pingutades ja raskeid trenne tehes olla siiski naiselik ja oma loomulikku ilu rohkem esiletuues särada!”

Kirjelda enda igapäevaseid ilurituaale?

Olles sportlane, siis väga igapäevaselt ma meiki ei kasutagi. Kuna kulmudes on mõned häirivad hõredamad kohad, siis neid sai ikka täidetud ja et silmi natukene rohkem rõhutada, kasutasin ka ripsmetušši.

Miks otsustasid püsimeigi kasuks?

Otsustasin püsimeigi kasuks, kuna kulmupliiatseid kulus palju ja oli üsna tüütu igapäevaselt kulme täita. Pluss – püsimeik on ju püsivalt peal! Ei pea muretsema higistades, et kuskilt midagi maha kulub või laiali läheb. Suurepärane lahendus minu igapäevast eluviisi arvestades.

Miks valisid just MGI studio enda püsiva ilu eest hoolitsema?

MGI studio valisin Helena enda pärast 🙂 Tal on väga kaunis ilumeel ja ta oskab väga osavalt tuua esile inimese enda loomulikud jooned. Helena rõhutab loomulikkust ja olen tema tehtud tööga super rahul!

Millised protseduurid teostasid?

Protseduuridest teostasin kulmude püsimeigi ja ripsmete vahelise täitmise.

Kas protseduur oli valulik?

Kuna protseduuri käigus kasutatakse tuimestavat geeli, siis ei ole protseduur valulik. Kui piirkond muutub tundlikuks või geeli mõju hakkab kaduma, siis Helena suhtleb sinuga ning lisab tuimestust juurde. Oli ka alguses hirmul just seetõttu, et protseduur tundub valus, aga kui käia näiteks tavalises kulmudisainis, siis see on kindlasti valusam.

Kuidas paranes pigmenteeritud piirkond?

Kindlasti oleneb paranemine inimesest endast ja tema hoolikusest. Esimesed paar päeva ehk on aru saada, et kulmud on tumedamad ja hellad, aga minul oli 4-5 päevaga kõik juba täiesti okei ja paranenud. Ripsmete vahelise täitmise puhul tundsin samuti esimesel päeval silmade tundlikkust, aga edasi oli juba kõik täiesti okei.

Kuidas jäid rahule lõpptulemusega?

Lõpptulemusega olen väga-väga rahul! Usaldan Helenat täielikult ja julgen kindlasti soovitada. Ta arvestab inimese enda soovidega väga põhjalikult ning konsultatsioonis annab väga hea ülevaate ja pildi, kuidas ta protseduuri läbi viib.

Kas plaanid teostada ka teisi protseduure?

Mõte on teha ka huultele püsimeik. Kuna kõik tulemused on jäänud väga loomulikud ja kaunid ning see teeb elu nii palju lihtsamaks.

Kirjelda naist kellele soovitaksid püsimeiki?

Usun, et kõik naised tahavad kaunid välja näha! Eelkõige soovitaksin püsimeiki nendele naistele, kellel on kiire elutempo. Hommikul ärgates ei ole vaja aega kulutada meikimise peale, vaid saad mõne liigutusega värske näo. See teeb tõesti elu väga palju mugavamaks.