Hydra Face One®

Kestus: 60 minutit

Täiesti uus ja patenteeritud naha uuendamise ning sügavpuhastamise meetod

Näohooldus Hydra Face One® on täiesti uus ja patenteeritud naha uuendamise ja sügavpuhastamise meetod. Hollywoodi kuulsuste seas on Hydrafacial näohooldus juba muutunud populaarseks – Beyonce, Ethan Hawke, Paris Hilton, Cameron Diaz, Eva Mendes on juba veendunud selle protseduuri imelistes toimetes!

Hooldussüsteem põhineb Vortex-tehnoloogial. Sel on nahale ülitõhus toime: tõmbab nahapooridest välja kõik saasteained, mustuse ja rasu ning samas varustab nahka tugevate antioksüdatiivsete toimeainetega. Antioksüdatiivsed toimeained on spetsiaalselt kohandatud erinevatele nahatüüpidele.
Esmalt vabaneb nahk intensiivselt nn rakujäätmetest, puhastub ja teeb nii ruumi uutele vajalikele aktiivainetele. Hydra Face protseduuri kasutatakse nii ühekordse kiirprotseduurina, kui on vaja mingi sündmuse puhul hea välja näha, kui ka kuurina. Hooldus on täiesti valutu ja ei vaja taastumisaega.

Juba esimesel hooldusel:

  • poorid ahenevad kohe nähtavalt
  • väiksemad jooned ja kortsud taanduvad.

Regulaarsel kasutamisel:

  • nahapoorid tõmbuvad kokku, siledam nahk ja suurenenud elastsus
  • eemaldatakse ebapuhtus ja liigne rasu
  • kaitsevad ja hooldavad nahka erinevatele nahatüüpidele loodud antioksüdantsed toimeained
  • ainulaadne ja kohe nähtav efekt.

Kui palju hoolduseid peaks läbima? 

Juba pärast esimest hooldust on tulemused silmnähtavad. Poorid on ahenenud, nahk sile ja väiksemad kortsud taandunud. Saadud tulemuse püsivuseks ja naha seisukorra parandamiseks veelgi, on soovituslik teha 4-6 hooldust ülenädalase intervalliga.