Hinnakiri

Konsultatsioon
70€

Personaalse konsultatsiooni eesmärgiks on pakkuda terviklahendust – eskiisi joonistamine, värvitooni valimine, protseduuri tutvustamine ja täiendavatele küsimustele vastamine.

Broneeri aeg
Kulmude püsimeik
250€

Võimaldab pikaajaliselt ühtlustada kulmude tihedust, parandada kuju, lisada tooni, pikendada kulmukaart, kulmukarvade puudumisel need asendada, peita arme ja likvideerida loomulikku asümmeetriat.

Broneeri aeg
Silmade püsimeik
190-250€

Perfektset ning püsivat kontuuri on võimalik joonistada nii nähtamatu ja loomuliku efekti kui  ka traditsioonilise lainerjoone või glamuurselt hajutatud efekti saavutamiseks.

Broneeri aeg
Huulte püsimeik
250€

Võimaldab taastada huulte kontuuri, ühtlustada nende pigmentatsiooni, lisada volüümi, muuta neid nooruslikumaks, parandada asümmeetriat, katta arme ja anda huulepulgaefekti.

Broneeri aeg
Korrektsioon
75€

Soovitatavad intervallid protseduuride
vahel on vähemalt 1,5-2 kuud, mille käigus saavutatakse pigmendi ühtlasem jaotumine nahal, täpsem vastavus soovitavale värvusele.

Broneeri aeg
Pakett
430€

Pakett annab soodustuse ning sisaldab kahte kliendi poolt vabalt valitud protseduuri, mis teostatakse ühe visiidi käigus. Võimalus teostada kulmude + silmade, silmade + huulte või huulte + kulmude püsimeik.

Broneeri aeg
Püsimeigi uuendamine
150-175€

Hooldus, mille käigus püsimeiki uuendatakse ning mida teostatakse 1 aasta jooksul (150€) või 2 aasta jooksul (175€) peale viimast protseduuri.

Broneeri aeg
Kinkekaart
50€

Kinkekaart on väärtuses 50 € ning kehtib  MGI studio by Helena püsimeigistuudios 12 kuud alates väljaandmise hetkest. Tellimisel lisandub postikulu.

Broneeri aeg
Püsimeigi eemaldamine
al 100€

Püsimeigi / tattoo eemaldamise hinnakiri sõltub pigmenteeritud ala suurusest. Hinnad algavad 2,5 ruutsentimeetrist, mille maksumuseks on 100 €.

Broneeri aeg