MGI studio broneerimistingimused

1.Üldtingimused

1.1. Palun tutvuge broneerimistingimuste ja teenuste hinnakirjaga enne protseduurile aja broneerimist.

1.2. Broneerimistingimused on kohustuslikud täitmiseks kõikidele Klientidele ning hakkavad kehtima broneeringu teostamise hetkest (kehtib nii telefoni, emaili kui ka online broneerimissüsteemi kaudu tehtud broneeringutele).

1.3. Broneerimisel veenduge, et andmed on korrektselt sisestatud ja õiged.

2.Mõisted

2.1. Teenusepakkuja – MGI studio OÜ (reg. kood 16025640, aadressiga Riia 20a-1, Tartu, email info@mgistudio.ee, telefon +372 563 99 999). 

2.2. Klient – füüsiline või juriidiline isik, kes on broneerinud teenuse läbi MGI studio veebilehe www.mgistudio.ee, stuudios kohapeal,  telefoni või emaili teel. 

2.3. Broneering – Kliendi valitud teenus ja selle läbi viimiseks kokkulepitud ning kinnitatud aeg, kas veebi, emaili või telefoni teel. 

3.Broneeringu tegemine ja kinnitamine

3.1. Broneeringu tegemisel tuleb valida teenuste nimistust soovitud teenus(ed) ja edastada soov e-posti, telefoni või broneeringu vormi kaudu koos soovitud päeva ja kellaajaga või kasutada online broneerimist. Broneeringu vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ja sisestada vastavad isikuandmed. Omalt poolt edastame broneerimissoovi vastavale spetsialistile ja hoolitseme aegade sobitumise eest. 

3.2. Broneering on kinnitatud, kui saadame Kliendi poolt sisestatud emailile kinnituskirjas, kus kajastub broneeritud teenuse osutamise kuupäev ja kellaaeg. 

4.Broneeringu muutmis – ja tühistamispoliitika

4.1. Kui Klient soovib oma broneeritud aega muuta, palume sellest teavitada esimesel võimalusel võttes ühendust spetsialistiga otsekontaktis, helistades numbrile +37256399999 või kirjutades emailile info@mgistudio.ee. Teenusepakkuja muudab Kliendi varasemalt broneeritud aja sobivale kooskõlastatud kuupäevale ja kellaajale. 

4.2. Kui Klient soovib aja tühistada ja mitte ümber muuta, palume sellest teatada esimesel võimalusel võttes ühendust spetsialistiga otsekontaktis, helistades numbrile +37256399999 või kirjutades emailile info@mgistudio.ee

4.3. Kui broneering tühistatakse Kliendi poolt vastavalt punktile 4.1. vähem kui 24 tundi broneeritud ajast, on Teenusepakkujal õigus esitada Kliendile arve 50% ulatuses broneeritud teenuse kogumaksumusest. 

4.4. Kui broneering tühistatakse Kliendi poolt vastavalt punktile 4.1 vähemal kui 12 tundi broneeritud ajast, on Teenusepakkujal õigus esitada Kliendile arve 100% ulatuses broneeritud teenuse kogumaksumusest. 

4.5. Kui Klient ei teavita broneeritud aja tühistamisest vastavalt punktile 4.1 ning ei ilmu protseduurile, siis on Teenusepakkujal õigus esitada arve 100% ulatuses broneeritud teenuse kogumaksumusest. 

4.6. Arve, mille Teenusepakkuja Kliendile esitab teenuse mitteõigeaegse tühistamise või teavitamata jätmise eest kuulub tasumisele 3 päeva jooksul.

5.Broneeritud teenuste osutamisest taganemine

5.1. Teenusepakkujal on õigus broneeringus kajastuva teenuse osutamisest taganeda juhul, kui:

5.1.1. Klient ei viibi teenusteks osutatud aadressil või hilineb 15 või rohkem minutit kinnitatud broneeringu kellaajast, sealjuures rakendub Kliendile kohustus tasuda broneeritud teenuse kogumaksumus 100% ulatuses;

5.1.2. Klient saabub protseduurile haigena, sealjuures rakendub Kliendile kohustus tasuda broneeritud teenuse kogumaksumus 100% ulatuses. 

6.Protseduuridega seonduvad ettevalmistused ja vajalikud teadmised

6.1. Kulmude ja ripsmete hooldus 

6.1.1. Protseduurile peab Klient tulema ilma meigita või võtma arvesse, et silmameik eemaldatakse enne protseduuri teostamis, mille tagajärjel eemaldatakse ka osa jumestusest. 

6.1.2. Eelnevalt teise tehniku teostatud töö hooldusele lisandub hinnale 5 eurot ja ajakulu 30 minutit. 

6.1.3. Klassikaliste ripsmete hooldust teostatakse vaid püsiklientidele. 

6.1.4. Kaitsmaks ripsmeid ei ole soovitatav 4h peale ripsmete lamineerimist silmi pesta, et taastuks naturaalse rasu tootmine.

6.1.5. Kaasa võib võtta kõrvaklapid, et kuulata omale meelepäraseid podcast`e või muusikat. 

6.1.6. Teenuse eest tasumine sularahas. 

 

6.2. Iluravi teenused 

6.2.1. Süsteprotseduuridest (ilusüstid, biorevitalisatsioon jne) peab olema möödunud 2 nädalat. 

6.2.2. Vastunäidustatud on onkoloogilised haigused, üldhaigused (langenud immuunsus, palavik), kroonilised põletikud kehas, keloidarmind, aktiivne herpes, katkine/traumeeritud nahk. 

6.2.3. Alla 18-aastastele teostame protseduuri vaid vanema loal. 

6.2.4. Peale ultraheli sügavpuhastust või happekoorimise protseduuri on võimalik näonaha punetus ja paistetus, mis möödub paari päeva jooksul, võib esineda naha ketendust 5-7 päeva, soovitatav ei ole 5 tunni jooksul sauna külastuskäik ja treenimine, päikese käes ei tohi viibida  5-7 päeva. Pärast protseduuri on oluline järelhooldus: SPF faktoriga toodete kasutamine ja näonaha niisutamine.

6.2.5. Palume teavitada spetsialisti rasedusest või rinnaga toitmisest. 

6.2.6. Teenuste eest tasumine pangakaardiga või sularahas. 

 

6.3. Püsimeik 

6.3.1. Püsimeigi protseduuri täielikeks vastunäidustusteks on:

6.3.1.1. rasked immuunpuudlikkuse seisundid, HIV;

6.3.1.2. naha kalduvus keloidarmide tekkimisele;

6.3.1.3. hemofiilia ja muud vere hüübimise puudustega seotud haigused;

6.3.1.4. suhkrutõve dekompenseeritud (insuliinisõltuvad) vormid;

6.3.1.5. rasked siseorganite haigused, maksa- ja neerupuudulikkus;

6.3.1.6. epilepsia, kalduvus krampide tekkimisele;

6.3.1.7. südame- ja veresoonkonnahaigused, hüpertoonia, kõrge vererõhk;

6.3.1.8. arütmia, südamestimulaatori olemasolu, 

6.3.1.9. bronhiaalastma, 

6.3.1.10. rasedus ja imetamine. 

6.3.2. Püsimeigi protseduuri suhtelised vastunäidustused on:

6.3.2.1. psoriaasi progresseeruv staadium, põletikulised protsessid nahal, lööbed näos;

6.3.2.2. aktiivne herpes;

6.3.2.3. konjuktiivi ehk silma sidekesta põletik;

6.3.2.4. ravi tugevatoimeliste ravimitega (antibiootikumid, kortikosteroidid, antikoagulandid (vere hüübimisvõimet pidurdavad ravimid), retinoidid (A-vitamiini looduslikud vormid) jne; 

6.3.2.5. allergiad (kui esineb, siis tuleb spetsialisti sellest teavitada);

6.3.2.6. mõni muu krooniline haigus;

6.3.2.7. tavapärasest kõrgem / madalam kehatemperatuur;

6.3.2.8. psüühikahäired, 

6.3.2.9. olete tarvitanud viimase 24 h jooksul alkoholi / narkootilisi aineid; 

6.3.2.10. pahaloomulised kasvajad;

6.3.2.11. autoimmuunhaigused. 

6.3.3. Püsimeigi protseduuri tegemine pärast kiiritus- ja / või keemiaravi on võimalik mitte varem kui 2 nädalat pärast ravi teostamist ning arsti kirjalikul loal.

6.3.4. Autoimmuunhaiguste puhul on püsimeik lubatud ainult remissiooni staadiumis ja arsti kirjalikul loal. 

6.3.5. Püsimeigi kvaliteetne tulemus saavutatakse tavaliselt naha pigmenteerimise 2-3 protseduuriga, mille soovitatavad intervallid protseduuride vahel on vähemalt 1,5-2 kuud, mille käigus saavutatakse pigmendi ühtlasem jaotumine nahal, täpsem vastavus soovitavale värvusele, püsivam tulemus. 

6.3.6. Kui Klient ei järgi hoolduseks ettenähtud ajavahemikke ja reegleid, jätab meister endale õiguse muuta hoolduse hinda või üldse keelduda hoolduse tegemisest. 

6.3.7. Teenuse eest tasumine võimalik pangakaardiga või sulrahas. 

7.Kaebused

7.1. Kõik kaebused seoses antud broneerimise tingimustega tuleb esitada MGI studio esindajale 24 h jooksul peale protseduuri helistades numbril +372 563 99 999 või kirjutades meilile info@mgistudio.ee

7.2. Kui pooled koheselt kokkuleppele ei jõua, tuleb intsident fikseerida kirjalikult  ning selle allkirjastavad mõlemad osapooled. Kliendi poolt esitatud kaebuse käsitlemiseks on MGI studio esindajal aega 14 tööpäeva. 

7.3. Kõik vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel, läbirääkimistel kokkuleppele mittejõudmisel lahendatakse vaidlused seadusega ettenähtud korras.